گروه عمران نارنجستان

پایبند به تعهدات خود، پاسخگوی اعتماد شما

طراحی، ساخت و بازسازی ویلا و ساختمان خود را به ما بسپارید

گروه عمران نارنجستان با سابقه طولانی و تجربه‌ برجسته‌ای که در زمینه فعالیت‌های مرتبط با طراحی و اجرای ساختمان دارد، تضمین کیفیت و دقت را در اجرای پروژه به شما ارائه می دهد. برای ارتقای کیفیت زندگی، در کنار شما هستیم…
مشاوره و طراحی تخصصی ساختمان
بازسازی و نوسازی ویلا و آپارتمان
اجرای ساختمان و محوطه سازی

معرفی گروه عمران نارنجستان

طراحی، ساخت و تجهیز ویلا و ساختمان خود را به گروه عمران نارنجستان بسپارید. مجموعه نارنجستان با تشکیل تیم مهندسی و اجرایی جدید خود، از ابتدای سال ۱۴۰۲ ساختمان شما را در بهترین شکل و سریعترین زمان ممکن طراحی، اجرا و بازسازی می کند. آنچه تا به حال به آن پایبند بوده ایم تعهد در کیفیت و نو آوری بوده است. با تعیین ساختار مدیریت پروژه و با تهیه CPM پروژه، زمان پیشرفت کار را بررسی و مدیریت می کنیم.

تیم ما متخصص در طراحی و اجرای ساختمان مدرن و هوشمند می باشد. تیم های مهندسی مکانیکال و الکتریکال گروه عمران نارنجستان، پروژه را با هوشمند سازی (Smart Home) در زمینه کنترل مصرف انرژی و آسایش شما مدیریت می کند. استفاده از آخرین روش ها و تجهیزات تاسیسات برودتی و گرمایشی، آسایش را به فضا القا می کند.

فضای داخلی هتل نارنجستان
بازسازی-محوطه-و-فضای-سبز
بازسازی محوطه و فضای سبز
بازسازی محوطه ویلا و بازسازی فضای سبز خانه

مراحل مدیریت و پیشبرد پروژه توسط گروه عمران نارنجستان

  • مشاوره در خرید، فروش و برنامه ریزی اجرا

  • استعلام ضوابط منطقه و اخذ مجوزهای لازم
  • طراحی کانسپت بر اساس ویژگی های پروژه و نظر کارفرما

  • طراحی معماری و تهیه نقشه های اجرایی

  • تجهیز کارگاه و تعیین تیم اجرا

  • خرید مصالح و تجهیزات ساختمان
  • اجرای ساختمان مطابق با نقشه های مصوب
  • اجرای محوطه، سردر ورودی و دیوار پیرامونی

نمونه پروژه های اجرایی ما

پروژه های ساختمانی و سایت های شهرک های ویلایی طراحی و اجرا شده توسط گروه عمران نارنجستان دارای قدمتی ۳۰ ساله اند! این گروه احداث مجموعه شهرک های ویلایی مانند نارنج، ترنج و بهار نارنج را در کارنامه خود دارد. طراحی و ساخت ویلاهای متعددی که در مناطق شمالی کشور انجام شده نیز از جمله فعالیت های گروه عمران نارنجستان می باشد.

ویلای ارزشمند شما فرسوده شده است؟

بازسازی و نوسازی، راهکار تغییر!

ساختمان عمر مفیدی دارد که این زمان بویژه در استان مازندران و گیلان بسیار کوتاه خواهد بود. اگر ویلا و یا واحد آپارتمانی شما کهنه و فرسوده شده است، با بازسازی و یا نوسازی آن در مدت زمان کوتاهی امکان استفاده با کیفیت از آن را خواهید داشت. با بازسازی  و نوسازی ساختمان خود، ارزش افزوده نیز بر ملک ایجاد خواهد شد. ما با خلق ®SMART Renovation پیشبرد کار در ساختاری فنی و اقتصادی را ایجاد نموده‌ایم. تعهد به کیفیت و درنظر گرفتن صلاح کارفرما و مشتری ما در اولویت است. تیم هنرمند طراحی و اجرایی بخش بازسازی و دکوراسیون ما همواره سعی بر خلق فضا و ساختاری زیبا و خاص و با عملکرد مطلوب و رضایت بخش دارد.

برندهای توصیه شده و طرف قرارداد ما

درباره گروه عمران نارنجستان

گروه عمران نارنجستان حاصل ادغام و همکاری مشترک دو مجموعه توانمند در صنعت ساختمان می باشد. این گروه شامل: ۱- تیم ساختمانی شرکت نارنجستان گستر (مجموعه هتل نارنجستان) با سابقه طولانی فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت ساختمان های شاخص و مجموعه شهرک های ویلایی، مجموعه های تجاری و اقامتی بزرگ و ۲- گروه معماری معتمد و همکاران (MMG Office) با سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت ساختمان های لوکس و شاخص در سطح ایران می باشد. گروه عمران نارنجستان با مدیریت آقایان مهندس مهرداد موهبت و مهندس محمد معتمد قرائی پس از سال‌ها فعالیت و اجرای پروژه های متعدد مشترک و موفق، فعالیت خود با ساختار جدید را از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز نموده است. هدف گروه عمران نارنجستان ارائه خدمات تخصصی و با کیفیت در زمینه ساختمان بوده است و اکنون با تخصص خود، انجام امور فنی پروژه ها را در ساختاری مدون و بر اساس CPM خاص پروژه پیش می برد. این گروه با کمک و بهره گیری از تیم توانمند مهندسی و اداری خود متضمن ارائه خدماتی با کیفیت و مطلوب در طراحی، ساخت و تجهیز ساختمان، محوطه سازی و مجموعه های بزرگ ویلایی و تفریحی می باشد.

جهت بررسی و روئیت سوابق کاری گروه عمران نارنجستان بر روی تصاویر پروژه های اجرا شده کلیک نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد روابط عمومی هتل نارنجستان یا تلفن ۰۹۳۶۲۰۰۲۳۸۹ و یا وبسایت هتل نارنجستان از اینجا تماس حاصل نمایید.

شرکت نارنجستان گستر  |  گروه معماری معتمد و همکاران

همین حالا با یک تماس اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید.

مطالب این صفحه مفید بودند؟

به ما امتیاز بدهید!

Average rating ۴.۳ / ۵. Vote count: ۶

برای امتیازدهی اولین باشید!

Send
1
سلام
در گروه عمران نارنجستان پاسخگوی شما هستیم.
چه کمکی از ما ساخته است؟