معرفی گروه معماری معتمد و همکاران (MMG Office)

گروه معماری معتمد و همکاران (MMG Office) شرکت مهندسین مشاور و مجری پروژه های ساختمانی می باشد. این شرکت تشکیل شده از تیم مهندسان متخصص و با سابقه بیش از ۱۵ سال در حوزه طراحی ساختمان و نظارت ساختمان. همچنین اجرای ساختمان ها و ارائه خدمات فنی و مهندسی اجرایی و تجهیز در مجموعه های عمرانی نیز جزو خدمات این شرکت می باشد.

مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی ساختمان

دفتر مهندسی MMG Office در سال ۱۳۸۴ توسط مهندس محمد معتمد قرائی تاسیس شده است. این مجموعه طی سال های فعالیت خود، خدمات مهندسی متعددی را ارائه داده است. از جمله مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی ساختمان. شامل معماری، سازه، تاسیسات برق و مکانیک، سیویل، تجهیز، نظارت و اجرای بخش های خاص در بیش از ۱۵۰ پروژه ساختمانی و پروژه صنعتی. موضوع فعالیت تخصصی گروه معماری معتمد و همکاران در طراحی و اجرای ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و سایت‌های صنعتی و کارخانه تولیدی می‌باشد.

هدف و تعهد به کار

MMG Office به کار متعهد است. همواره هدف و سعی این تیم بر ارائه خدماتی فراتر از تعهد خود و فراتر از انتظار کارفرمایان و دست اندرکاران پروژه می باشد. گروه معماری معتمد و همکاران با همراهی تیم متخصص و متعهد خود سعی بر ایجاد فضا و ساختاری زیباتر و با عملکرد مطلوب‌تر برای مخاطب دارد.

کارآموزی، جذب و استخدام نیروهای تازه کار

MMG Office با مهندسان فعال در حوضه ساختمان همکاری می کند. مجموعه MMG Office بستری مناسب برای کارآموزی، جذب و استخدام نیروهای تازه کار و جویای کار در حوزه مهندسی ساختمان است. همچنین دانشجویان رشته معماری، دانشجوی رشته ساختمان و رشته های مرتبط امکان حضور و کار و شروع فعالیت در این مجموعه را دارند. این فعالیت شامل دوره کارآموزی در شرکت معماری و نهایتا استخدام در شرکت معماری و شرکت ساختمانی می شود. همچنین دوره های کارآموزی در کارگاه ساختمانی و آموزش در کارگاه ساختمانی نیز در مجموعه اجرا می شود.

Team
محمد معتمد قرائی

محمد معتمد قرائی

بنیانگزار MMG Office – مدیر عامل

سید مهدی مبین

شریک در MMG Office – مدیر طراحی
یاسمن شریفی

یاسمن شریفی

شریک در MMG Office – مدیر داخلی

مجید اسماعیلی

آرشیتکت – سرپرست اجرا

محمد حسین اکبری

آرشیتکت – مدلینگ معماری CG

مرتضی بنی‌اردلان

آرشیتکت – کارشناس معماری

سام سراج

سرپرست کارگاه – اجرا
محسن جعفری

محسن جعفری

ناظر تاسیسات مکانیکی

مهدی محمد شیرازی

آرشیتکت – کارشناس معماری

آرش مظلومی پور

همکار – طراح ارشد سازه

امیر سلامت

همکار – طراح ارشد تاسیسات برق

نوشین نجفی

همکار – طراح ارشد بهداشت و درمان

علیرضا فتاحی

همکار – طراح ارشد تاسیسات مکانیک
در MMG Office

ما چه خدماتی ارائه می کنیم

برخی از کارفرمایان ما

مطالب این صفحه مفید بودند؟

به ما امتیاز بدهید!

Average rating ۴.۴ / ۵. Vote count: ۱۰

برای امتیازدهی اولین باشید!

فهرست
Send
1
سلام
به mmgoffice.com خوش آمدید.
چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟